21.09.2018/13:52

Już 10 tys. sklepów skontrolowanych pod kątem łamania zakazu handlu w niedziele

Od momentu wejścia w życie przepisów o ograniczeniu handlu w niedziele i święta inspektorzy pracy z własnej inicjatywy lub w związku ze zgłoszeniami na telefony dyżurne w Okręgowych Inspektoratach Pracy – przeprowadzili ponad 9,9 tys. kontroli placówek handlowych (które były otwarte w dni objęte zakazem handlu) stwierdzając, że w 8,5 proc. przypadków sklep został otwarty wbrew prawu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • xc 25.09.2018

    Pisiorki i PO to jedna klika, przy okrągłym stole komuchy przebrali sie za partię i opozycję i dla ciemnego luda zrobili jasełka jak to się "demokratyczna opozycja dogadała" ze spadkobiercami komuny, i tak przetrwało do dzisiaj, ręka rękę myje, dzisiaj wielka pełowska opozycja skacze do gardeł pisiorkom a pisiorki obiecali przed wyborami zlinczować PO, wielkie podsumowanie nierządu PO - słynne sejmowe wystąpienia....i co mamy, kto siedzi...ciąg dalszy jasełek dla luda trwa. Mają media i robią co chcą bo lud nie myśli, czy można mieć nadzieję, że sie obudzi? co musiałoby się stać, żeby się obudził? tymczasem "władza" śrubę dokręca, nakazy, zakazy, nowe podatki...ale jest dobrze, jeszcze nie mordują to jest dobrze, ciekawe, jak długo jeszcze!!!

  • PRL wraca 24.09.2018

    Pis konsekwentnie przywraca komunę rodem z PRL w Polsce. Ale przecież pisowcy to bolszewicka partia - czemu się dziwić ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.