19.07.2021/17:25

Już ponad pół setki marketów budowlanych Bricomarche pracuje w niedziele niehandlowe! [TYLKO U NAS]

Należące do Grupy Muszkieterów markety budowlane Bricomarche korzystają ze statusu placówek pocztowych, by pracować w niedziele objęte zakazem handlu – o fakcie jako pierwsze informowały wiadomoscihandlowe.pl. Jak ustaliliśmy, nie są to pojedyncze przypadki – placówek otwieranych w niedziele niehandlowe jest w całym kraju ponad pół setki!

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • inga 26.07.2021

  ty @yaro wiesz co znaczy praca w niedziele, ja też doskonale wiem, 20 lat pracy w świątek piątek i niedziele z jedną jedyną niedzielą wolną na miesiąc. zaproszenie do pracy w niedziele dotyczy tych którzy tylko potrafią żądać od kogoś pracy w niedziele, samemu w niedziele mając wolne.

 • Yaro 25.07.2021

  do inga, sama zatrudnij się tam, gdzie w niedziele się nie pracuje. zbyt trudne, żeby na to wpaść czy włażenie z buciorami innym w życie daje ci satysfakcję? ps. pracuje w niedziele regularnie, ostatnio nawet częściej i wiem, co to znaczy praca w niedziele

 • inga 25.07.2021

  @marcjan a ty dlaczego w niedziele nie zatrudnisz sie do pracy w handlu , czyzby to było dla ciebie za trudne.

 • Marcjan 20.07.2021

  Zakaz handlu w niedziele to bzdurny wymysły pisu i Kościoła . Były rozsądne postulaty aby każdemu zagwarantować dwie niedziele wolne w miesiącu a za niedziele pracujące więcej płacić. A dlaczego działa spozywka w niedziele chociażby w Orlenie, gdzie Obajtek, który i tak już się wcześniej nachapał jako wójt Pcimia teraz kosi kasę bo ma monopol i zatrudniua setki pisowskich aparatczyków. Im jakoś praca w niedziele nie przeszkadza. A dlaczego orlen (czyli RUCH) podpisujew kolejne umowy na handel w niedziele - im to wolno ?

 • Realista 20.07.2021

  Można to nazwać zaradnością albo cwaniactwem wszech obecnym. Naginanie prawa dla pazerności. Nie tylko chlebem się żyje ludzie mają prawo odpoczywać według zasady niedzielna praca w ……… się obraca i tylko tyle.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także