03.04.2017/11:43

Katarzyna Borucka nowym dyrektorem w Coca-Cola HBC Polska

Katarzyna Borucka została nowym dyrektorem ds. korporacyjnych w firmie Coca-Cola HBC Polska.

Borucka przeszła do Coca-Coli z Allianz Polska, gdzie pełniła funkcję dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej i rzecznika prasowego. Zanim zaczęła współpracować z Grupą Allianz przez 2,5 roku była dyrektorem działu ds. korporacyjnych Grupy Żywiec.

MIędzy 2008 a 2012 rokiem kierowała działem relacji zewnętrznych i komunikacji w Coca-Cola Poland Services, polskiej filii The Coca-Cola Company.

Pracę w branży rozpoczynała pod koniec lat 90., kiedy dołączyła do Philip Morris Polska, gdzie zajmowała kolejne stanowiska w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz public affairs i CSR.

Katarzyna Borucka jest absolwentką Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Ma dyplom Fotografii Artystycznej Warszawskiej Szkoły Związku Polskich Artystów Fotografików, przez cztery lata prowadziła galerię fotografii współczesnej.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Krzysztof Kabe 04.04.2017

    Gratulacje Kasia :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.