31.08.2020/17:28

Katarzyna Turowski-Paliwoda, szefowa rynków wschodzących CEE w Facebooku: Handel musi się już przygotować do nadchodzących świąt

- W obecnej sytuacji, planowanie na kilka miesięcy w przód może się wydawać zarówno trudne, jak i niezbędne dla stabilności prowadzonego biznesu. Najważniejszym momentem dla całej branży handlowej będzie jak zawsze okres przedświąteczny i dlatego warto już dziś zaplanować poszczególne działania, zwłaszcza, że Polacy z roku na rok robią świąteczne zakupy coraz wcześniej - wskazuje Katarzyna Turowski-Paliwoda, szefowa rynków wschodzących w Europie Środkowo-Wschodniej w Facebooku.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także