06.06.2018/11:35

Kaufland i sieć stacji BP ze wspólną akcją promocyjną

W kwietniu Kaufland dołączył do multipartnerskiego programu lojalnościowego Payback. Sieć handlowa wraz ze stacjami BP przygotowała dla swoich klientów nową akcję promocyjną. Będzie ona obowiązywać od dzisiaj do 3 lipca 2018 roku, u obu partnerów Programu.

Już od 6 czerwca, po zrobieniu zakupów w marketach sieci Kaufland z kartą Payback, klienci będą mogli zatankować na stacjach BP ze zniżką - 10gr/l. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zakupić dowolne paliwo w ciągu 21 dni od zakupów w sieci handlowej oraz podczas obu transakcji użyć tej samej karty lojalnościowej.

Przy tankowaniu na stacjach BP klienci otrzymają specjalny kupon. Z nim, gdy w ciągu kolejnych 14 dni zrobią zakupy w Kauflandzie, mogą zdobyć 10 razy więcej punktów Payback.

W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.