29.01.2019/16:17

Kaufland – kolejna sieć handlowa pada ofiarą alarmów bombowych

W sieci Kaufland ogłoszono serię alarmów bombowych. W trzech sklepach przeprowadzono ewakuację pracowników. Na miejscu pracują pirotechnicy – informuje Wirtualna Polska. To kolejna seria alarmów, pięć dni wcześniej podobna sytuacja miała miejsce w Biedronkach.

Dzisiaj w południe policja w Pile otrzymała maila z informacją o ładunku wybuchowym, podłożonym w markecie Kaufland. Przeprowadzono ewakuacje klientów i pracowników sklepu, który jest przeszukiwany przez straż pożarną i pirotechników. Ta sama sytuacja zdarzyła się dwie godziny później w Kaliszu, a po kolejnej półgodzinie w Elblągu – ustaliła Wirtualna Polska.

Przypomnijmy, że podobna seria zgłoszeń miała miejsce 24 lutego i dotyczyła kilku mazowieckich Biedronek – w Piasecznie, Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie. Wówczas wszystkie alarmy na szczęście okazały się fałszywe.

Z kolei 11 stycznia br. redakcje koszalińskich portali internetowych otrzymały anonimowego maila ostrzegającego o tym, że w centrum dystrybucyjnym Jeronimo Martins (Biedronka) podłożona została bomba. Także ten alarm był fałszywy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.