16.02.2017/10:59

Kaufland ma już 9 sklepów w aglomeracji warszawskiej

Sieć Kaufland ma już dziewięć supermarketów w Warszawie i miejscowościach sąsiadujących ze stolicą. Sklepy niemieckiego operatora można znaleźć w Legionowie, Jabłonnej, Wołominie, Ząbkach, Piasecznie, a  pozostałe cztery w  samej Warszawie.

Kaufland systematycznie zwiększa swoją obecność na rynkach dużych miast i mniejszych miejscowości (tzw. miast sypialni), które są położone w pobliżu największych aglomeracji.

Obecnie sieć Kaufland Polska zarządza siecią 203 supermarketów położonych w dużej mierze w mniejszych i średniej wielkości miastach, od kilku lat niemiecki operator z większą uwagą przygląda się jednak największym miastom, takim jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, czy aglomeracja śląska.

Sieć Kaufland zarządza siecią ponad 1200 sklepów w Niemczech, Polsce, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach i na Słowacji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.