18.01.2019/10:03

Kaufland otworzy na początku roku cztery nowe sklepy

Początek 2019 roku jest kolejnym etapem rozwoju sieci w Polsce. Kaufland planuje wkrótce otworzyć cztery nowe sklepy.

Już niedługo nowe sklepy Kaufland zostaną otwarte we Wrocławiu, Lublinie, Nowym Sączu i Gliwicach. Pierwszą do użytku zostanie oddaną inwestycja w stolicy Górnego Śląska. Sklep będzie mieścił się na rogu ul. Długosza i Czajkowskiego, a jego powierzchnia sprzedaży wyniesie około 2,8 tys. mkw.

- W Polsce mamy już 208 sklepów i planujemy kolejne inwestycje – zapowiada Ewelina Jarosińska, członek zarządu i szef Departamentu Obszary Centralne w Kaufland Polska.

Nowe sklepy sieci Kaufland będą wyróżniać się szeroką i zróżnicowaną ofertą. Klienci znajdą w nich kilkanaście tysięcy produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, mięso, sery i wędliny. Dostępna będzie także szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, AGD, RTV.

Co więcej, w nowych sklepach klienci będą mogli korzystać z darmowego Wi-Fi. Do dyspozycji będą także kasy samoobsługowe. Markety będą wyróżniać się intuicyjną topografią spójną z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci.

W nowych placówkach Kaufland stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, takie jak energooszczędne oświetlenie LED czy unikatowa w tego typu obiektach w Polsce, technologia odzysku ciepła odpadowego, która pozwala na redukcję emisji gazów cieplarnianych. System zarządzania energią w sieci Kaufland jest w pełni zautomatyzowany i oparty na międzynarodowym standardzie ISO 50001.

W całej Europie Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć posiada 208 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników. Asortyment sieci Kaufland liczy minimum 15 000 produktów.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • EmiliaL 20.01.2019

  Błąd w artykule....stolicy Dolnego Śląska iż sklep ten będzie mieścił się we Wrocławiu na ul. Długosza.
  Pozdrawiam:)

 • Pracownik 19.01.2019

  Haha jakie 15.000 tys pracowników głupoty gadają i piszą prędzej się zwalniaja sami pracownicy mają dosyć kolejki od kasy do samego nabiału są. Gdyby ten cały szef widział na codzień co i jak jest w kaufland ach to by mu szczelna i ręce opadły. A na zawołanie jak ma przyjechać to sklep stoi idealnie ale jakim kosztem .

 • niezadowolony klient Kauflandu 19.01.2019

  Kiedy w sklepie 3461 pojawią się LEDY zamiast fabrycznego oświetlenia w postaci jarzeniówek? Kiedy wyczyścicie koszyki na zakupy bo się lepią? Kiedy wymienicie wózki na zakupy które jeżdżą jak chcą - są stare i głębokie, pamiętające czasy otwarcia sklepu 10 lat temu albo i więcej. Kas samoobsługowych brak. Co to za modernizacja?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.