19.03.2021/16:19

Kaufland rozdaje pracownikom premie i podnosi pensje nawet do 4100 zł brutto

Sieć Kaufland po raz kolejny przyznała swoim pracownikom zwiększony dodatek motywacyjny oraz zasiliła bony świąteczne dodatkową kwotą. Nagroda ma być wyrazem uznania za pracę w niezwykle wymagających warunkach związanych z trwającą pandemią. - Zwiększenie wartości bonów świątecznych oraz dodatku motywacyjnego są wyrazem uznania dla pracowników naszej sieci – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Z okazji Wielkanocy pracownicy firmy Kaufland co roku otrzymują bony na zakupy w sklepach sieci. W tym roku personel sprzedaży oraz logistyki będzie mógł liczyć na bony, których wartość wyniesie nawet 500 zł. To prawie dwukrotnie więcej niż maksymalna wartość dotychczas przyznawanych bonów.

Oprócz tego w okresie od 29 marca do 30 kwietnia br. pracownicy mogą otrzymać zwiększony dodatek motywacyjny, którego łączna wartość wyniesie nawet 700 zł.

Święta wielkanocne to nie jedyna okazja, kiedy do pracowników sieci trafia dodatkowe wsparcie finansowe lub rzeczowe. Podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia osoby zatrudnione w Kauflandzie otrzymały bony podarunkowe o wartości do 700 zł, a także paczki z produktami spożywczymi.

Na początku wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce sieć wypłaciła również pracownikom dodatkową premię motywacyjną, aby docenić osoby, które pomimo trudnych warunków sumiennie wypełniały swoje obowiązki. Kaufland od lat znajduje się także w czołówce sieci handlowych pod względem wysokości wynagrodzenia. Z dniem 1 marca br. weszły w życie kolejne podwyżki, dzięki którym miesięczna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji wynosi nawet do 4100 zł brutto.

Pracownicy sieci Kaufland mogą liczyć na wiele atrakcyjnych benefitów pozapłacowych. Firma oferuje m.in.: bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na studia, czy wyprawkę dla niemowląt

W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 132 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 226 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także