15.05.2018/16:43

Kaufland Polska otworzył restaurację i salę fitness [ZDJĘCIA]

Kaufland uruchomił restaurację Fabryka Smaków Kaufland, która codziennie przygotowuje świeże posiłki dla pracowników centrali. Firma, dbając o zdrowie swojego personelu, stworzyła również strefę fitness, promując aktywną formę relaksu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • WkurzonyPracownikKaufa 24.05.2018

  H mnie strzela jak to widze. Zapomnieliście dodać że do tego pracownicy centrali wożą się super brykami rzecz jasna służbowymi. Organizuje bale w stylu królewskim na które morzemy popatrzeć w gazetce firmowej. Pracownicy obslugi klienta którzy na co dzień budują relacje z klientami i dbają o wizerunek firmy nie dostają nic. Przecież mamy liche pensje , śmieszne kwoty bonow świątecznych do wykorzystania tylko w sieci i 200 zł do wypoczynku raz na 2 lata. Do tego dorzuca nam się obowiązków zmusza do wybierania urlopów i ciągle do wszystkiego przypierda...a nigdy za nic nie dziękując. Ja pier... wzywam wszystkich do bojkotu tego burdelu bo czara się przelała i chyba nie tylko ja jedtem wściekła.
  Na koniec dodam że te pożal się burze mózgów wprowadzają zmiany , które często są złe i nic dobrego z nich nie wynika. Szkoda że nikt nie konsultuje się z zwyklymi pracownikami, którzy na codzień odczuwają te zmiany i widzą że nie są dobre. Tak ma być i koniec...

 • Zosia 21.05.2018

  Wszyscy w markecie jesteśmy w szoku jak się dba o pracowników. Jedni mogą relaksować się w fitness a drudzy po robocie ledwo mogą wrócić do domu o swoich siłach, tak są napracowani. No cóż, tylko centrala ma pracowników którzy przyczyniają się do sukcesu firmy. Natomiast my,robole , do roboty bo i tak nie możemy wymyślić nic kreatywnego i nie przechodzimy burzy mózgu

 • KU*WA 18.05.2018

  Ta... A o pracownikach na marketach zapominają, a to oni głównie i najbardziej decydują o sukcesie tego obozu pracy!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.