22.06.2020/11:42

Kaufland rozwija markę K-Favourites. W ofercie już ponad 100 produktów

Już ponad 100 produktów z różnych kategorii liczy asortyment marki K-Favourites, która w Polsce zadebiutowała jesienią 2019 r. Tym samym Kaufland rozszerzył portfolio marek własnych o produkty plasujące się pomiędzy segmentem premium, a economy.

Asortyment sieci Kaufland liczy w zależności od marketu od 15 000 do 21 000 produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także mięsa, wędlin, serów i ryb.

Marka K-Favourites to połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Polscy klienci mogą wybierać już spośród ponad 100 artykułów, które przyciągają uwagę m.in. nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwem opakowań. Markę K-Favourites wyróżnia wartość dodana, polegająca m.in. na  zastosowaniu wyselekcjonowanych składników, sposobie i miejscu produkcji czy czasie dojrzewania produktu.

- Marka K-Favourites to wyselekcjonowane produkty w przystępnych cenach. W szerokim asortymencie, który obejmuje m.in. sery, wędliny, praliny czy przekąski każdy klient znajdzie coś dla siebie − mówi Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Oferta marki K-Favourites obejmuje w Polsce m.in. francuskie salami, włoską szynkę dojrzewającą, hiszpańskie tapas, pochodzące z Francji, Włoch czy Hiszpanii sery dojrzewające, produkty czekoladowe z certyfikatem Fairtrade Cocoa czy zielone oliwki. Wśród polskich konsumentów marki K-Favourites największą popularnością cieszą się sery, wędliny i antipasti.

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. Należy do dużych przedsiębiorstw handlowych Europy z branży nowoczesnych sklepów wielkopowierzchniowych. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 130 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 223 markety i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.