02.03.2017/13:50

Kaufland szuka menadżerów wśród młodzieży

Kaufland szuka absolwentów lub studentów ostatniego roku studiów, którzy chcą łączyć naukę z pracą i poznać specyfikę międzynarodowej sieci handlowej. Sieć poszukuje osób, które chcą rozwijać się w departamentach sprzedaży, logistyki, zakupu oraz pionie kadr i płac.

Program Absolwent trwa rok, a w przypadku Departamentu Zakupu – siedem miesięcy. Po ukończeniu programu możliwy jest dalszy rozwój zawodowy w Kauflandzie.

Kaufland zachęca także studentów do wzięcia udziału w płatnych praktykach wakacyjnych, które są świetną okazją do zdobycia nowych umiejętności i pierwszych doświadczeń zawodowych.  Praktyki  mogą  trwać  od  jednego  do  trzech  miesięcy.  Firma  oferuje możliwość rozwoju w działach zajmujących się sprzedażą, logistyką, polityką personalną, nadzorem i eksploatacją marketów, zakupem produktów i usług czy zarządzaniem nieruchomościami.

Kaufland stawia na rozwój pracowników, dlatego aż 95 proc. awansów w firmie to awanse wewnętrzne.-  Inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, co roku przeznaczając  prawie  11  mln zł na szkolenia.  Obowiązują  u nas jasne  zasady i  ścieżki rozwoju zawodowego. Oferujemy możliwości i wyzwania, a poprzez stabilne zatrudnienie dajemy  poczucie  bezpieczeństwa  i  gwarantujemy  zadowolenie  naszych  pracowników, czego dowodem jest to, że chcą się na dłużej wiązać z naszą firmą i rozwijać się zawodowo w Kauflandzie – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. Należy do dużych przedsiębiorstw handlowych Europy z branży nowoczesnych sklepów wielkopowierzchniowych. W  całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i  zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

Szukając młodych pracowników Kaufland będie uczestniczył w targach pracy i praktyk Absolvent Talent Days, które odbędą się 7 marca w hali Ergo Arena Gdańsk/Sopot odbędą się pierwsze targi tegorocznej edycji.
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.