17.11.2016/12:56

Kaufland uruchomi sklep internetowy w Europie Centralnej

Kaufland uruchomił w październiku sklep internetowy w Berlinie. Sieć ma w swojej ofercie online ok. 8,5 tys. produktów, w tym towary świeże i mrożone. Teraz przyszedł czas na rozwój projektu na kolejnych rynkach. Sklep internetowy ruszy w 2017 r. w Rumunii. Oznacza to, że spodziewane wejście Kauflandu w e-commerce w Polsce jest już bardzo blisko.

Przedstawiciele sieci Kaufland oficjalnie potwierdzili, że sklep internetowy na rynku rumuńskim ruszy w 2017 r. Można się spodziewać, że zaproponowane w Niemczech i Rumunii rozwiązania bardzo szybko trafią na polski rynek.

W przypadku sieci Kaufland wszystkie rozwiązania najpierw testowane są w centrali, a następnie rozwijane na pozostałe rynki, na których firma działa.  W przypadku e-commerce platforma internetowa będzie także rozwijana na poziomie grupy.

W Niemczech, Polsce i Rumunii Kaufland uruchomił już aplikacje mobilne, które są wstępem do tworzenia bazy i dalszego rozwoju projektów internetowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.