26.08.2020/17:45

Kaufland włącza się do walki o rodziny 1500+

Biedronka, Lidl, Carrefour… a teraz także Kaufland. Wszystkie te sieci oferują zniżki dla posiadaczy Kary Dużej Rodziny, która przysługuje rodzicom i opiekunom co 
najmniej trójki dzieci. 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • zenek 27.08.2020

    To dlaczeo nie pójdziesz po 5 zł odszkodowania? To jedna z zasad kuflanda. Teraz niemam żadnego w okolicy ale jak miałem to często brałem bon na następne zakupy. Czekasz dłużej jak 5 min do kasy dostajesz 5 zł.

  • zirytowany kolejkami 26.08.2020

    Sklep nr 3461 - brak kas samoobsługowych. Taki to nowoczesny market, że standardowo po południu otwarte aż dwie tradycyjne kasy, a pięć stoi pustych (tak wyglądały moje zakupy z poniedziałku). Klient ma kwitnąć w kolejce? Chciałbym zauważyć, że już nawet w małych drogeriach są samoobsługowe kasy...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także