26.08.2020/17:45

Kaufland włącza się do walki o rodziny 1500+

Biedronka, Lidl, Carrefour… a teraz także Kaufland. Wszystkie te sieci oferują zniżki dla posiadaczy Kary Dużej Rodziny, która przysługuje rodzicom i opiekunom co 
najmniej trójki dzieci. 

Do wyboru sklepów sieci Kaufland jako miejsca zakupów rodziny wielodzietne skusić ma mają bony w wysokości 5 zł do wykorzystania przy kolejnej wizycie w dyskoncie z tym szyldem. Są one przyznawane za każde wydane 100 zł. Kwota ta nie uwzględnia zakupu alkoholu, papierosów, artykułów medycznych, odżywek dla niemowląt, voucherów i kart podarunkowych. System ma też inne ograniczenia – za jednorazowe zakupy klienci będą mogli otrzymać do pięciu bonów, a w ciągu miesiącu maksymalnie 10 bonów na jedną kartę. Przygotowany przez sieć Kaufland program zniżek dla posiadaczy wspomnianych kart rusza 27 sierpnia. Będzie on działał we wszystkich 224 sklepach, jakie aktualnie należą do tej sieci.

Tłumacząc jego wprowadzenie przedstawiciele sieci zwracają uwagę na to, że posiadanie trójki lub większej liczby dzieci to spore wyzwanie także w kontekście finansowym. – Zdajemy sobie sprawę, że oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy jest dla takich rodzin na wagę złota, dlatego dbamy o to, aby klienci znaleźli u nas szeroki wybór produktów o wysokiej jakości oraz w korzystnej cenie – mówi Maja Szewczyk, dyrektor działu komunikacji korporacyjnej Kaufland. – Mamy nadzieję, że premiowana w sklepach Kaufland Karta Dużej Rodziny pozwoli im dodatkowo zaspokoić potrzeby przy mniejszym nakładzie finansowym i jeszcze bardziej cieszyć się zakupami w naszej sieci – dodaje.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • zenek 27.08.2020

    To dlaczeo nie pójdziesz po 5 zł odszkodowania? To jedna z zasad kuflanda. Teraz niemam żadnego w okolicy ale jak miałem to często brałem bon na następne zakupy. Czekasz dłużej jak 5 min do kasy dostajesz 5 zł.

  • zirytowany kolejkami 26.08.2020

    Sklep nr 3461 - brak kas samoobsługowych. Taki to nowoczesny market, że standardowo po południu otwarte aż dwie tradycyjne kasy, a pięć stoi pustych (tak wyglądały moje zakupy z poniedziałku). Klient ma kwitnąć w kolejce? Chciałbym zauważyć, że już nawet w małych drogeriach są samoobsługowe kasy...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także