07.03.2017/15:55

Kaufland wprowadza do polskich sklepów kasy samoobsługowe

Sieć Kaufland testowała przez ostatnie lata w polskich sklepach kasy samoobsługowe. Teraz przyszedł czas na rozwój projektu i systematyczne wprowadzanie nowego systemu obsługi klientów do kolejnych placówek sieci. Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl operator chce wprowadzać to rozwiązanie do kilkunastu sklepów rocznie.

Obecnie system kas samoobsługowych jest wyposażonych 12 marketów Kaufland w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski, m.in. w Piasecznie, Grudziądzu, Wrocławiu, Białej Podlaskiej.

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl na koniec marca br. Kaufland planuje otwarcie systemu kas samoobsługowych w czterech kolejnych sklepach.

Projekt będzie rozwijany, Kaufland planuje wprowadzenie systemu w co najmniej kilkunastu marketach rocznie. W każdym markecie ma znajdować się co najmniej sześć kas samoobsługowych.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

Sklepy w Polsce coraz chętniej instalują kasy samoobsługowe

Intermarche wprowadzi do polskich sklepów kasy samoobsługowe

E.Leclerc testuje polskich sklepach kasy samoobsługowe

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Agnes 14.03.2018

    Dobry patent na zamknięte sklepy w niedziele. Kaufland otwarty bo na kasach ludzi nie ma są maszyny. :D

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.