17.10.2018/14:44

Kaufland wprowadza w polskich sklepach elektroniczne cenówki

Aktualnie elektroniczne cenówki zostały wprowadzone na działy z warzywami i owocami w ok. 180 marketach sieci Kaufland Polsce. Do końca tego roku firma chce wdrożyć to rozwiązanie także we wszystkich pozostałych sklepach sieci w naszym kraju.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Dudka 18.10.2018

    Czas najwyższy na elektroniczne cenówki na każdej grupie towarowej. Pracowników coraz mniej a aktualizacji cen coraz więcej kto to ma rozłożyć? Nie dziwię się zniecierpliwieniu klientów kiedy cena produktu różni się od cenówki ale kiedy pracownik rano dostaje wielką "kupę" cen i biegiem ma wyfejsowac dział bo "jadą" to dopiero jest wyczyn.

  • znudzony klient 17.10.2018

    Kiedy kasy samoobsługowe w sklepie nr 3461? Na osiem kas tradycyjnych rzadko kiedy widzę otwartą więcej niż połowę, więc może zamiast tych pustych kas ktoś genialny postawi samoobsługową? Bo prędzej podliczę zakupy sam niż doczekam się otwarcia kolejnej kasy! Już nie wspomnę o przedpotopowych wózkach, które są tak głębokie że trzeba do nich nurkować!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.