14.09.2018/13:16

KiK poszerza zasięg działania

Odzieżowa sieć sklepów dyskontowych otworzyła kilka nowych sklepów, w tym największy jak dotąd obiekt działający pod szyldem KiK.

Na przełomie lipca i sierpnia pod szyldem marki KiK zostały uruchomione nowe sklepy: w Chodzieży, Olecku, Trzciance i największy w Polsce – w Sosnowcu. Sieć z asortymentem modowym i wnętrzarskim w ciągu zaledwie 6 lat otworzyła w Polsce ponad 220 sklepów, która rozrasta się dosłownie z tygodnia na tydzień.

2 sierpnia do sieci KiK dołączył kolejny sklep wielkopowierzchniowy, który jest jednocześnie największym sklepem tej sieci w Polsce. Jego powierzchnia wynosi 1 tys. mkw.

KiK ma w planach utrzymanie tempa ekspansji oraz kontynuowanie serii reopeningów, co stanowi jeden z kluczowych elementów strategii biznesowej marki. W nowej odsłonie ponownie otwarte zostały sklepy w Brzegu, Kole i w Warszawie. Zgodnie z założeniami do końca roku ma funkcjonować około 250 sklepów KiK w Polsce.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.