07.10.2019/08:19

Koalicja Obywatelska walczy o głosy przeciwników zakazu handlu w niedziele

Koalicja Obywatelska po raz kolejny obiecuje, że jeśli tylko dojdzie do władzy po najbliższych wyborach parlamentarnych, to zniesie zakaz handlu w niedziele. Tym razem deklarację taką podczas konwencji KO złożyła Katarzyna Lubnauer.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Papa Smerf 10.10.2019

  ~Broj: a staniesz na kasie w niedzielę??? Najwięcej w sprawie zakazu handlu w niedzielę jęczą Ci, co w handlu nie pracują i nie wiedzą jak to jest stać cały dzień w niedzielę w sklepie. Przyjedzie taki ~Broj i łazi po sklepie, marudzi i się zastanawia co kupić... Taka prawda - ludzie traktują dziś zakupy jak formę rozrywki i płaczą, bo im tę rozrywkę ktoś zabrał. Tu wcale nie chodzi o handel. Ja osobiście wolę w niedziele pójść na spacer, pojeździć z dzieciakami na rowerach, czy wyskoczyć z wędką na ulubione łowisko.

 • Broj 08.10.2019

  Mi się nie podoba, że ktoś mi czegokolwiek zabrania co jest legalne i nie jest szkodliwe. Nie jestem niewolnikiem, żeby mi zakazywali. Jaki będzie kolejny zakaz jak pozwolimy sobie dyktować warunki? Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić? A jakby stwierdzili, że w niedziele nie będzie ciepłej wody to też byś się przyzwyczaił, ale czemu masz się przyzwyczajać, bo ktoś ma takie widzi mi się?

 • dorian 08.10.2019

  @geg mylisz się, widać to po sklepach w niedziele handlowe gdzie pojawiają się tłumy ludzi. Poza tym wiele przedsiębiorstw handlowych czeka na zniesienie zakazu.

 • geg 07.10.2019

  Tyle, że ludziom już raczej zwisa ten zakaz handlu. Kwestia przyzwyczajenia.

 • ramon 07.10.2019

  Dobrze że ktoś porusza ten temat, bo sprawa moim zdaniem jest poważna. Ludzie są zdecydowani, zakaz handlu powinien być wycofany, a rząd nic sobie z tego nie robi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.