21.06.2018/10:14

Kolejna Biedronka po modernizacji

Remont sklepu w Kątach Wrocławskich wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W ubiegłym roku wyremontowano łącznie 226 sklepów sieci.

21 czerwca br. został otwarty po remoncie sklep Biedronka w Kątach Wrocławskich. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach, która potrwa do 27 czerwca br.

Dodatkowo w dniu otwarcia klienci mogą wziąć udział w degustacji kawy oraz skorzystać z atrakcji dla dzieci, takich jak malowanie twarzy, bańki mydlane, a także zabawy i konkursy przy muzyce.

Celem prowadzonych prac było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny. W placówce zostało zamontowane nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły także montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka. Warto zwrócić uwagę również na to, że zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka – powiedział Mariusz Nowak, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialny za sklep Biedronka w Kątach Wrocławskich.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.