28.11.2018/15:17

Kolejna Biedronka ruszy w warszawskim Miasteczku Wilanów

Na dniach w warszawskim Miasteczku Wilanów wystartuje kolejny sklep sieci Biedronka - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Najnowsza placówka dyskontera ruszy w lokalu przy ul. Sarmackiej 4, niedaleko sklepu Żabka.

Warto podkreślić, że zaledwie ok. 500 metrów dalej, przy Al. Rzeczpospolitej 23A, działa już inna Biedronka. W obrębie Miasteczka Wilanów ten sam szyld sklepowy można jeszcze znaleźć przy ul. Sejmu Czteroletniego 2. Biedronka obecna jest także przy ul. Pałacowej 2, zaraz za nieformalną południową granicą Miasteczka Wilanów. Poza samym Miasteczkiem, Biedronki działają w Wilanowie również przy ul. Sobieskiego 18, Sytej 87 i Sytej 100.

Biedronka, która ruszy przy ul. Sarmackiej 4, uruchomiona zostanie w najnowszym formacie 2.0. To koncept, który opiera się na nowym, zoptymalizowanym ustawieniu produktów, bardziej przystępnym dla klientów. Zgodnie z nim wyeksponowane są poszczególne kategorie artykułów, wydzielamy strefy np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczane są także moduły z produktami promocyjnymi.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • xxcx 11.08.2020

    Syta 87? Tam nie ma biedronki

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.