05.03.2020/11:46

Kolejna fala zwolnień grupowych w polskim Tesco

Tesco Polska likwiduje sklep formatu Compact Hipermarket w Puławach. Spółka poinformowała organizację związkową NSZZ Solidarność Tesco, że zwolni do 60 osób. Wypowiedzenia umów o pracę mają być wręczane już pod koniec marca br. 

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • kamil 06.03.2020

  Nie pisz głupot, ponieważ od dobrych kilku lat kierownik sklepu nie ma żadnych możliwości by zamawiać towar. Zamówienia idą centralnie, sklepy same sobie nie mogą nic zamawiać więc nie pisz bzdur jak nie wiesz.

 • Nocka w Tesco 05.03.2020

  Już ci mówię co ma wspólnego zmiana struktur i zwolnienia. Przychodzi jakąś ruda, albo blondi, albo inna kretynka, robi loda pod biurkiem i dostaje stanowisko szefa. Nie umie zarządzać, zamawia więcej towaru niż pracownicy są w stanie wyłożyć. Jeden pracownik działa na trzech działach więc nawet tam gdzie by mógł zadbać nie da rady. Na noc nie ma pieniędzy, ale na nadmiarowe dostawy do umierającego molocha już kasa jest. Ciągle awarie sprzętu roboczego i sanitarnego zniechęcają do dokładania ale "dupa trzymająca władzę" nie widzi problemu.

 • askier 05.03.2020

  1 kierownik na 5 pracowników?? to już się nie dziwię że to pada..

 • 55 05.03.2020

  "Tesco zwolni ze sklepu w Puławach " / "redukcje etatów wynikają ze zmiany struktur organizacyjnych w Centrum Dystrybucji"
  Co ma jedno wspólnego z drugim?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.