04.05.2017/10:59

Kolejna lokalizacja po Almie ma nowego właściciela

Carrefour zajmie powierzchnię po Almie w krakowskiej Galerii Kazimierz. Francuski operator uruchomi tam sklep w formacie premium.

Alma w Galerii Kazimierz została zamknięta 6 lutego. Sklep, który powstanie w jej miejscu, będzie pierwszą w Krakowie placówką Carrefour Premium. Jak zauważa Monika Woźniak z Augeo Ventures, nowy koncept Carrefoura ma szanse przekonać dotychczasowych klientów Almy, przyzwyczajonych do wysokich standardów oraz poszukujących oferty „z wyższej półki”.

Zdaniem Wojciecha Walczaka z agencji Melting Pot, dla przejmujących lokalizacje po Almie marketingowym wyzwaniem będzie ponowne ożywienie tych martwych od dłuższego czasu miejsc, w których z daleka straszyły puste półki. - Operatorzy będą musieli wziąć się za odbudowanie zachowań zakupowych, oraz, co z tym związane, za przyciągnięcie konsumentów do marek, z którymi wcześniej prawdopodobnie nie mieli za dużo do czynienia – komentuje ekspert.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.