13.08.2020/12:46

Kolejna promocja na piwo w Lidu. Czy Biedronka odpowie?

Lidl po raz kolejny proponuje swoim klientom promocję piw 8 w cenie 4. Podobną akcję przeprowadził już pod koniec lipca. Tydzień temu jeszcze większą promocję zaproponowała swoim klientom Biedronka.

Tuż   przed   weekendem – w piątek, 14   sierpnia – w ofercie Lidl Polska dostępna będzie jednodniowa promocja wyłącznie dla użytkowników aplikacji Lidl Plus. Aktywując kupon w aplikacji, każdy klient będzie mógł wybierać spośród wszystkich piw butelkowych i kupić 8 piw w cenie 4. Co ważne promocją „8 piw w cenie 4” zostanie objęty cały asortyment piw w butelce m.in. bezalkoholowe, niskoprocentowe, z koncernów – np. Carlsberg, Tyskie, Książęce oraz marki własnej Lidl. Fani oraz smakosze polskiego kraftu również znajdą coś dla siebie – w promocji dostępne będą piwa rzemieślnicze warzone przez AleBrowar, Wrężel, Inne Beczki, Browar Nepomucen i wiele innych.

Aby wziąć udział w promocji, należy aktywować kupon w swoim smartfonie i zeskanować Lidl Plus przy kasie w dowolnym sklepie sieci Lidl Polska. Aplikację Lidl Plus można bezpłatnie pobrać z Google Play oraz Appstore.

To już kolejna taka promocja Lidla w ostatnim czasie. W sobotę 25 lipca klienci sieci mogli skorzystać z identycznej promocji, natomiast w czasie długiego weekendu przed Bożym Ciałem w czerwcu mogli kupić 8 piw i kolejne 8 otrzymać za darmo.

Niemieckiej sieci kroku w promocjach piwa dotrzymuje również Biedronka. W ostatni weekend sieć ogłosiła promocję 12+12 (przy zakupie 12 piw, kolejnych 12 można było dostać za darmo). Z kolei na początku czerwca sieć należąca do Jeronimo Martins oferowała promocję 6+6 gratis.

W tym tygodniu promocję na piwo przewiduje również Eurocash. W sklepach Delikatesy Centrum oraz Mila będzie można kupić cztery czteropaki, płacąc normalnie tylko za dwa. Pozostałe dwa czteropaki będe w cenie tylko 1 grosza, co de facto oznacza promocję 8+8 gratis. Warunkiem jest zrobienie zakupów na kwotę minimum 49 złotych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.