18.01.2021/21:03

Kolejna promocja w Biedronce, sieć rozdaje za darmo banany

Od poniedziałku do środy klienci, którzy kupią banany, otrzymają voucher o wartości zakupionych owoców i będą mogli wykorzystać go na zakupy w sklepach Biedronki w przyszłym tygodniu. To kolejna tego typu promocja, w której klienci otrzymują vouchery zwracające im koszty zakupu wybranych produktów.

Sieć pracuje nad zachęceniem klientów do częstszych wizyt, dlatego od kilku miesięcy wprowadza vouchery na wybrane zakupy spożywcze. Od 18 do 20 stycznia klienci posiadający kartę Moja Biedronka kupujący banany luz premium otrzymają vouchery o wartości do 10 zł dziennie. Oznacza to, że jednorazowo siec zwróci w voucherach maksymalnie 10 zł za zakup owoców, choć zakupów dokonywać można codziennie. Następnie zgromadzone środki wykorzystać będzie można na zakupy w sklepach Biedronka od 25 do 31 stycznia.

Aby skorzystać z zebranych voucherów klienci muszą dokonać zakupów, których wartość przed rabatem będzie o 1 zł większa niż wartość zebranych voucherów. Szczegóły promocji dostępne są w sklepach sieci. To kolejna tego typu promocja. Poprzednie odsłony obejmowały m.in. pieczywo odpiekane w sklepach Biedronka.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także