13.01.2017/09:47

Kolejne centrum handlowe Dekada powstanie w Ciechanowie

W pierwszym kwartale br. uruchomione zostanie kolejne centrum handlowe Dekada, tym razem działające w Ciechanowie. Obiekt o powierzchni 2,2 tys. mkw. łączyć będzie część handlową z dworcem autobusowym. Znajdzie się w nim siedem sklepów, w tym m.in. drogeria Rossmann i elektromarket RTV Euro AGD.

Planowany do oddania obiekt będzie 11. centrum handlowym działającym pod szyldem Dekada. Obiekty pod taką nazwą funkcjonują już w Myślenicach, Skierniewicach, Sieradzu, Żyrardowie, Olsztynie, Krakowie, Grójcu, Nowym Targu, Brodnicy i w Malborku.

Grupa Dekada już planuje kolejne inwestycje. Aktualnie pracuje nad projektami zintegrowanych centrów handlowo-komunikacyjnych w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Dekada w pierwszym z tych miast będzie miała powierzchnię 5,8 tys. mkw. i ok. 15 najemców, w tym supermarket spożywczy. Razem z nią powstaną dwa nowe dworce, kolejowy i autobusowy, które obsługiwać mają rocznie ok. 2 mln pasażerów. Z kolei w Dekadzie w Mińsku Mazowieckim na powierzchni 4,8 tys. mkw. działać będzie dziewięć sklepów.

Docelowo sieć Dekada ma liczyć 20 obiektów handlowych zlokalizowanych w całej Polsce. Komercjalizację wszystkich centrów Dekada prowadzi BOIG Property Consulting.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.