14.07.2016/09:51

Kolejne otwarcia sklepów Livio

Sieć franczyzowa Livio należąca do LD Holdingu poszerzyła się w ostatnich dniach o dwa sklepy. Klienci mogą już robić zakupy w placówce w Poznaniu, zlokalizowanej na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej, a także we wsi Niekursko (woj. wielkopolskie).

Sklep, który został uruchomiony w Poznaniu, należy do Sebastiana Zysnarskiego i Grzegorza Wojciechowskiego. To już czwarta placówka, którą obaj panowie otworzyli przy współpracy z Livio. Nowy sklep posiada salę sprzedaży o powierzchni 450 mkw. W asortymencie oferowanym w placówce znalazło się 9 tys. produktów. Szczególną uwagę zwrócono na zaopatrzenie działu mięsnego, nabiałowego, warzywnego i alkoholowego.

We wsi Niekursko placówkę pod szyldem Livio Market uruchomiły Ewa Grześ i Katarzyna Wardak. To już piąta placówki handlowa, którą obie panie wprowadziły do sieci LD Holding. Na powierzchni sprzedaży ok. 50 mkw. udało się zmieścić 4,5 tys. pozycji asortymentowych, a także kącik gastronomiczny oferujący kawę i herbatę. Sklep oferuje swoim klientom bezpłatne wi-fi.

Na zdj. sklep Livio we wsi Niekursko (fot. materiały prasowe)

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.