04.03.2021/19:29

Kolejne trzy sklepy Eurospar zamiast Piotra i Pawła. Sieć promuje polskich producentów

Eurospar otworzył trzy sklepy, które zastąpiły placówki Piotra i Pawła. Sieć realizuje także kampanię „Kupuj polskie w SPAR. Wybierz jakość”, w której promuje wyroby polskich producentów.

Po szyldem Eurospar powstał sklep w centrum Gdańska, przy ul. Targ Sienny 7. Placówka o powierzchni 1300 mkw. jest sklepem własnym sieci. W Toruniu nową nazwę i wystrój otrzymały dwa sklepy prowadzone przez niezależnego partnera detalicznego: przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich 13 oraz Legionów 216F.

– Sklepy w sieci SPAR – zawsze dobrze zaopatrzone i zlokalizowane blisko mieszkańców – notują bardzo dobre wyniki sprzedaży. Klienci chętnie je wybierają ze względu na szeroki asortyment, zawsze świeże produkty i dobre ceny. Nasi partnerzy detaliczni – polscy, niezależni przedsiębiorcy – wiedzą jak przygotować atrakcyjną ofertę sprzedażową – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep SPAR. 

I dodaje: – Cieszymy się, że w każdym miesiącu dołączają do nas kolejni partnerzy, którzy widzą zalety budowania swojego biznesu w ramach sieci SPAR. Warto zwrócić uwagę, że większość naszych placówek to wolno stojące, dobrze dostępne sklepy. Jesteśmy obecni w dużych miastach, ale także w małych miasteczkach – mówi Wayne Hodson.

Dostępny jest także sklep internetowy www.e-spar.pl, a zamówienie można otrzymać do domu lub odebrać w ramach usługi SPAR Drive w wybranym terminie na specjalnych miejscach
parkingowych przed sklepem. Sieć SPAR dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.

Sieć SPAR realizuje także kampanię „Kupuj polskie w SPAR. Wybierz jakość”, w której promuje wyroby polskich producentów w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą skorzystać z promocji na polskie jabłka, sery żółte, warzywa i owoce, miód, wędliny, wyroby garmażeryjne i mleczne, kiszonki, pieczywo, bakalie, ryby, napoje oraz przekąski. Kampania „Kupuj polskie w SPAR. Wybierz jakość” ma na celu promocję polskich dostawców i budowanie patriotyzmu gospodarczego.

W kampanii „Kupuj polskie w SPAR. Wybierz jakość” wzięli udział producenci, którzy przedstawili jak dbają o jakość swoich produktów lub produkują wyroby wyłącznie dla marki własnej SPAR. Polscy producenci wyrobów pod marką SPAR to najczęściej rodzinne firmy z wieloletnimi tradycjami.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Kubus 04.03.2021

    Ale bełkot

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także