07.07.2020/11:15

Kolejny etap restrukturyzacji Komputronika

Polska sieć sklepów, oferujących m.in. sprzęt komputerowy i urządzenia AGD oraz RTV poinformowała o ustanowieniu Rady Wierzycieli.

Zarząd spółki Komputronik w restrukturyzacji z siedzibą w Poznaniu, w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 5/2020 w sprawie otwarcia postępowania sanacyjnego wobec Komputronik S.A. oraz Komputronik Biznes Sp. z o.o. poinformował, że 6 lipca otrzymał postanowienie w przedmiocie ustanowienia Rady Wierzycieli.

Z jego treści wynika, że Sąd ustanowił Radę Wierzycieli w toku postępowaniu sanacyjnego emitenta w składzie 5 członków i 2 zastępców.

Zgodnie z treścią postanowienia w skład Rady Wierzycieli powołani zostali: Bank Millenium S.A. w Warszawie, Dell Sp. z o.o. w Warszawie, Incom Group S.A. we Wrocławiu, Santander Bank Polska S.A. w Warszawie oraz Skarb Państwa - Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu.

Ponadto, Sąd powołał w skład Rady Wierzycieli w charakterze zastępców członków Rady Wierzycieli: Also Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Philips Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.