20.08.2020/11:16

Kolejny Piotr i Paweł przeszedł rebranding na Spar

W płockiej Galerii Mazovia, w miejscu w którym do niedawna działał supermarket Piotr i Paweł, ruszył sklep Spar.

Sala sprzedaży w placówce ma powierzchnię ok. 743 mkw. Klienci sklepu skorzystać będą mogli również z usługi zakupów online.

- Klienci Galerii Mazovia oczekują doświadczeń zakupowych na najwyższym poziomie; jesteśmy w pełni gotowi, aby je spełnić. Dokonaliśmy głębokiej analizy wraz z naszymi ekspertami z regionu i doskonale znamy potrzeby mieszkańców Płocka. Łączymy ich wiedzę z najwyższymi standardami Grupy Spar, które także bazują na trosce o zadowolenie oraz wygodę konsumentów - mówi cytowany w komunikacie Rob Philipson, członek zarządu Spar Group.

Wasz Sklep Spar, operator sieci Spar oraz Piotr i Paweł, zarządza około 230 sklepami. Drugi ze wspomnianych szyldów jest stopniowo wygaszany. Ponad 35 proc. placówek z logo Piotra i Pawła zostało już przekształconych w Spar.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także