17.09.2018/15:10

Komendant policji w Nadarzynie z zarzutami nielegalnej produkcji papierosów

Blisko 1,1 tony krajanki tytoniowej zabezpieczyli policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji na działce należącej do komendanta komisariatu policji w Nadarzynie. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, 38-letniemu Krzysztofowi I. postawiono zarzut wytwarzania bez zezwolenia papierosów oraz usiłowania wytworzenia kolejnych. Oprócz wspomnianej krajanki policjanci zabezpieczyli na działce komendanta także 10 tys. sztuk nielegalnych papierosów, a także maszyny do produkcji. Starty Skarbu Państwa w związku z tym procederem oszacowano na 890 tys. zł.

Komendant został zatrzymany i osadzony w areszcie. W stosunku do mężczyzny toczy się również postępowanie zmierzające do wydalenia ze służby. W charakterze świadka próbowano także przesłuchać jego zonę, ale ta odmówiła składania wyjaśnień.

Krzysztof I. w policji służył od 16 lat. Szefem komisariatu w Nadarzynie był od 2 lat.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Wyborca 01.01.2021

    I kasta ma się świetnie. Emerytura i w naszej szkole podstawowej w sąsiedniej gminie jest na etacie nauczyciela i piątkę sobie z naszym burmistrzem przybija (burmistrz też eks policjant).

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.