31.05.2022/12:42

Kompaktowy regał piekarniczy z doskonałym wynikiem sprzedażowym!

Od ponad dwóch dekad firma Atut Meble umacnia swoją pozycję na rynku mebli sklepowych przeznaczonych do wyposażenia stoisk piekarniczych oraz cukierniczych. Staranny dobór materiałów, gwarancja szybkiej obsługi, terminowa realizacja zamówień oraz doskonała cena to tylko część zalet, na które uwagę zwracają klienci. 

Firma od lat wnikliwie obserwuje i aktywnie uczestniczy w procesie związanym z wizualną transformacją zarówno sklepów jak i piekarni oraz cukierni. Atut Meble w ostatnim czasie do swojej oferty wprowadził regał RP-SDR-19.

„Regał cechuje lekka, nowoczesna forma, oparta na metalowej konstrukcji zaprojektowanej tak, aby uzyskać największą możliwą przestrzeń sprzedaży z zachowaniem wytrzymałości i funkcjonalności. Dzięki ułożeniu półek kaskadowo, każdej pod innym kątem, udało się nam zmaksymalizować ekspozycję produktu” – mówi Monika Wlazło, Architekt Atut Meble.

Regał wyposażony jest we wszystkie rozwiązania, proponowane przez Atut Meble takie jak:

  • szuflada na okruchy;
  • oświetlenie o barwie dedykowanej dla regałów piekarniczych;
  • klapy wyposażone w system spowalniający oraz blakadę w pozycji otwartej.

Nie bez znaczenia pozostaje także możliwość indywidualnej konfiguracji dla każdego modułu:

  • regał z klapami z plexi lub regał otwarty;
  • wersja otwarta na zaplecze lub zamknięta z plecami wykonanymi z płyty meblowej;
  • możliwość wyposażenia w przegrody.

W chwili obecnej obserwujemy wzmożone zainteresowanie naszym produktem wśród naszych partnerów handlowych. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że produkt dostarczany jest przez nas w całości i nie wymaga on czasochłonnego montażu. Projektując produkt, kładliśmy nacisk także na fakt aby był on dostępny w wersji „add-on”, pozwalającej na montaż w standardowym regale metalowym produkowanym przez ATUT – dodaje Monika Wlazło.

Regały piekarnicze od Atut Meble (materiał partnera)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także