04.04.2017/13:38

Kondomy zamiast papierosów. Cała Anglia śmieje się z Tesco

Burning rubber, czyli płonąca guma - tak swojego newsa zatytułował brytyjski tabloid The Sun po tym, jak młoda klientka supermarketu Tesco w Sheffield wrzuciła do sieci zdjęcie półki oznaczonej jako "Altrenatywa dla palaczy papierosów", wypełnionej ... prezerwatywami Durex. Równie zabawne jak sama gafa były pokrętne tłumaczenia rzecznika sieci.

Beth Cutts, lat 18, wrzuciła do sieci zdjęcie prezerwatyw wystawionych na półce z napisem "Smoking Alternatives", zrobione w Tesco w Sheffield i na Twitterze napisała: "Kondomy zamiast papierosów. Dobra robota, Tesco".

Sieć szybko odpowiedziała: "Ojej, droga Beth! Chcielibyśmy uświadomić ten sklep o pomyłce, czy możesz podać, w której to było placówce?" Tymczasem inny przedstawiciel brytyjskiego giganta zaczął zapewniać, że ten nietypowy układ towarów na półce był świadomym działaniem i że takie same ekspozycje można znaleźć także w innych placówkach sieci.

Internauci natychmiast poczuli wiatr w żaglach. Ktoś napisał w komentarzu, że "w Tesco nareszcie jest wesoło", kto inny dodał, że "sieć przyznaje, że we wszystkich sklepach jest taka ekspozycja i przez to tylko powiększa całe zamieszanie". Jeszcze inna osoba złośliwie zauważyła, że w obu przypadkach "chodzi tylko o odmienne metody ssania i dmuchania".

Na koniec rzecznik Tesco oficjalnie oznajmił, że cała sprawa była pomyłką, która została naprawiona natychmiast po tym, jak do sieci dotarła informacja.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.