31.07.2019/06:15

Kongres Alkohole i Napoje 2019: Jak zachować wyniki, mimo rosnących kosztów?

Branża napojowa stoi w obliczu wyzwań związanych ze zmianami prawa, rosnącą konkurencją oraz wzrastającymi kosztami prowadzenia działalności. Jak w takich okolicznościach zachować konkurencyjność? Porozmawiają o tym goście Kongresu Alkohole i Napoje 2019, który już 19 września 2019 roku odbędzie się w hotelu Rennesaince Warsaw Airport Hotel.

Debata pt. „Zyskuj mimo konkurencji – rosną koszty działalności, jak zachować wyniki?” będzie podsumowaniem bloku dotyczącego napojów bezalkoholowych. Wezmą w niej udział przedstawiciele producentów oraz eksperci rynku napojów. Prelegenci zastanowią się nad tym, w jaki sposób prowadzić biznes w dobie zmieniających się warunków rynkowych. Porozmawiają m.in. o roli nowych, niszowych segmentów rynku, zastanowią się nad tym, jak potencjalne przejęcia mogą wpłynąć na rentowność działalności, a także jaką rolę w uatrakcyjnianiu oferty mogą odegrać marki własne sieci handlowych. Eksperci porozmawiają również o scenariuszach na przyszłość dla branży napojowej.

Wydarzenie odbędzie się 19 września 2019 w stołecznym Rennesaince Warsaw Airport Hotel. Kongres Alkohole i Napoje to najważniejsze spotkanie branży alkoholowej i napojowej w tym roku. Kierowane jest przede wszystkim do producentów, sieci handlowych oraz dostarczycieli usług dla branży alkoholowej i napojowej. KAiN 2019 stanowi połączenie prelekcji eksperckich oraz debat z częścią targową, gdzie wystawcy zaprezentują swoją ofertę produktową i usługową. Goście mogą zatem liczyć na nawiązanie potencjalnych relacji biznesowych, a także wysłuchać dyskusji o najważniejszych dla obu branż tematach, aktualnych trendach i nowościach.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 200 kluczowych managerów z branży, zarówno z Polski, jaki zagranicy. To przedstawiciele producentów, importerów, sieci handlowych i dostawców usług.

Rozpoczęła się już rejestracja na to wydarzenie. Wystarczy wejść na stronę www.kongresalkoholeinapoje.pl i kliknąć zakładkę „rejestracja”. Udział przedstawicieli sieci handlowych, po uprzedniej rejestracji jest nieodpłatny. Natomiast do końca lipca bilety wstępu dla producentów, dystrybutorów i dostawców usług dla branży są dostępne w niższej cenie. Na stronie internetowej znajduje się również ramowy plan Kongresu Alkohole i Napoje 2019 oraz wszelkie niezbędne informacje dla uczestników.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.