06.10.2021/16:35

Kongres gospodarczo-geopolityczny FORUM G2 po raz kolejny na Stadionie Wrocław

Już 7 października 2021 przedstawiciele geopolityki, nauki, biznesu i polityki spotkają się na Stadionie Wrocław, aby porozmawiać o wyzwaniach Polski w zmieniającym się świecie.

II edycja Forum G2 odbędzie się pod hasłem przewodnim “Nowe rozdanie. Świat po kryzysie”. Debata odbędzie się w 4 strefach tematycznych: Geopolityka, Gospodarka, Biznes i Innowacje.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz Prezydenta Miasta Wrocław Jacka Sutryka. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele rządu (m.in. minister Michał Dworczyk, minister Olga Semeniuk, minister Ireneusz Zyska) i partii opozycyjnych (m.in. Paweł Kowal, Michał Jaros), czołowi geopolitycy (m.in. Jacek Bartosiak, Bartłomiej Radziejewski, Radosław Pyffel) oraz członkowie zarządów największych polskich i zagranicznych firm.

W agendzie forum znalazły się tematy związane z transformacją gospodarczą i energetyczną, paliwami alternatywnymi, budżetem odbudowy UE, wyzwaniami polskiej polityki zagranicznej w stosunkach z krajami zachodu i wschodu Europy a także USA i Azją.

Osoby zainteresowane innowacyjnym biznesem będą mogły z kolei posłuchać debaty na temat kompetencji i zawodów przyszłości, szans polskich firm w kosmosie czy źródeł pozyskiwania środków na prowadzenie i rozwój swoich firm.

Pełna agenda wydarzenia obejmująca ponad 20 paneli tematycznych oraz lista prelegentów dostępna jest na stronie organizatora: www.forumg2.com, bilety dostępne na www.forumg2.com/bilety
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także