28.02.2017/09:00

Kongres Mięsny 2017 - zobacz zapis relacji na żywo

Za nami najważniejsze w Polsce wydarzenie skierowane do branży mięsnej: Kongres Mięsny 2017. Udział w konferencji organizowanej przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, tym razem wzięło aż ponad 300 osób. Przebieg Kongresu relacjonowaliśmy dla Was przez cały dzień, minuta po minucie - oto zapis tej relacji.

>> Kliknij, aby odświeżyć relację <<

18:00. Kongres Mięsny 2017 relacjonowali dla Was: Paweł Jachowski, Sebastian Szczepaniak, Anna Terlecka, Maciej Pobocha i Anna Zawadzka.

My udajemy się już na bankiet, który zwieńczy dzisiejsze wydarzenie. Pamiętajcie - widzimy się już za rok na Kongresie Mięsnym 2018!

17:50. Dziękujemy za to, że byliście Państwo z nami od samego rana. Kongres Mięsny 2017 nie odbyłby się, gdyby nie jego partnerzy. Oto oni:

 

17:40. Chwila dla fotoreporterów.

17:33. Pozostało nam już tylko ogłosić zwycięzcę drugiego naszego konkursu - Dystrybutor Roku: Mięso i Wędliny. Zostaje nim...

ALBA PODLASKIE CENTRUM MIĘSNE

Gratulujemy!

17:30. We wspomnianej kategorii wyróżnienia otrzymują:
SKLEP OLEWNIK PARTNER, UL KRÓLEWSKA 14 W KUTNIE
SKLEP PAMSO W PABIANICACH PRZY UL. ZAMKOWEJ 13

Zwycięzcą zostaje natomiast:
SKLEP ARTEK W ZIELONEJ GÓRZE PRZY UL. DEKORACYJNEJ 1A

17:25. W tym konkursie została jeszcze jedna, debiutująca w tym roku kategoria. Obejmuje ona specjalistyczne sklepy mięsne. Za chwilę dowiemy się, kto otrzymał w tej kategorii wyróżnienia, a kto został zwycięzcą.

17:20. Kolejna kategoria obejmowała stoiska z ladą o długości powyżej 10 metrów. W tej kategorii wyróżnienia otrzymały:

SKLEP EUROSPAR W CIESZYNIE PRZY UL STALOWEJ 54
SKLEP DELIKATESY CENTRUM W KROŚNIE DZIAŁAJĄCY PRZY UL. BURSAKI 29

A zwycięzcą zostaje...
SKLEP KEN W BIAŁYMSTOKU PRZY UL. KOŁĄTAJA 50

Gratulujemy!

17:10. Powoli poznajemy laureatów konkursu na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie. W kategorii stoisk z ladą o długości do 10 metrów wyróżnienia otrzymały:
SKLEP HITPOL W MAJDANIE KRÓLEWSKIM PRZY UL. PLAC RYNEK 13
SKLEP FRAC W STALOWEJ WOLI PRZY AL. JANA PAWŁA II 2

Zwycięzcą w tej kategorii zostaje natomiast:
SKLEP LEWIATAN FH „ŁASUCH” W NYSIE PRZY UL. BOLESŁAWA PRUSA 25

16:40. Za nami drugi panel dyskusyjny. Teraz krótka przerwa - wracamy już po godz. 17. Rozpocznie się wtedy uroczysta gala z wręczeniem nagród w konkursach na Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie oraz dla Dystrybutora Roku w kategorii Mięso i Wędliny.

16:34. Krzysztof Zając: - Smartfon jest potężny narzędziem, dziś nie wyobrażamy sobie życia bez niego. To także sposób na komunikowanie się klienta z producentem. Powstały aplikacje sprawdzające kraj pochodzenia produktu, czy jego skład. Wiem, że już pracuje się nad różnymi gadżetami, np. skanerami wykrywającymi, czy w produkcie nie ma pestycydów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.