20.10.2021/10:31

Kongres Mięsny już 7 grudnia 2021 w formule online! Weź udział w najważniejszym wydarzeniu w branży mięsnej

Już 7 grudnia 2021 r. odbędzie się kolejna, 6. edycja Kongresu Mięsnego, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze. W tym roku kongres przechodzi do Internetu, ale pozostaje miejscem gwarantującym możliwość zdobycia najnowszej wiedzy na temat rynku mięsa i wędlin wprost od ekspertów.

Cyfrowa edycja Kongresu Mięsnego w jeszcze większym stopniu niż dotychczas stawia na wiedzę. 7 grudnia będzie dniem wypełnionym prelekcjami i panelami dotyczącymi zmian i wyzwań, przed którymi stoi cała branża mięsna. Liczne grono prelegentów i ekspertów dostarczy uczestnikom wydarzenia bezcennych informacji na temat kondycji rynku, najważniejszych trendów, innowacji i perspektyw branży. Dołącz do nas!

 
 
 
 
 
 

Głównymi tematami tegorocznej, szóstej już edycji konferencji będą zagadnienia związane z rozwojem biznesu w czasach pandemii i ASF, rosnących kosztów energii, pracy i surowców. Będziemy rozmawiać o zmieniających się preferencjach konsumentów mięsa i wędlin oraz o rosnącym dynamicznie rynku roślinnych alternatyw. Nie zabraknie także prognoz dla branży w kontekście niestabilnej sytuacji w sferze prawa i gospodarce, jak również analiz związanych z kryzysem klimatycznym i zieloną transformacją.

Wybrane tematy Kongresu Mięsnego 2021:

  • Ustawa o ROP. Czy może zachwiać branżą mięsną?
  • Marketing produktów mięsnych w nowej rzeczywistości
  • Zarządzanie kategorią mięsa i wędlin
  • Świąteczne zakupy mięsa i wędlin. Bożonarodzeniowe trendy w handlu
  • Wędliny paczkowane. Sprzedaż, kanały dystrybucji, perspektywy rynku
  • Innowacje na półce z produktami mięsnymi. Siła głosu klientów
  • Jak zapewnić rozwój produkcji polskiego mięsa?
  • Ekologia, jakość, bezpieczeństwo. Czego oczekują konsumenci wieprzowiny
  • Trendy w sprzedaży produktów mięsnych w sklepach małoformatowych
  • Roślinna rewolucja. Rynek alternatyw dla mięsa rośnie w siłę


Zdobądź wiedzę na temat najważniejszych trendów kształtujących rynek mięsa i wędlin. Zarejestruj się na Kongres Mięsny 2021!

Głównym celem Kongresu Mięsnego jest dostarczenie uczestnikom rzetelnej wiedzy na temat kondycji rynku, najważniejszych trendów, innowacji i perspektyw branży. Szczególny nacisk kładziemy na metody praktycznego wykorzystania informacji i analiz płynących z badań rynku i zachowań konsumentów. Chcemy podnosić poziom rozeznania biznesowego i wspierać menadżerów w drodze do sukcesu na trudnym rynku mięsa.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także