21.08.2018/13:52

Kongres Słodycze i Przekąski 2018 już w listopadzie. Zarezerwuj termin!

Najbliższa, czwarta już edycja Kongresu Słodycze i Przekąski Sweets&Snacks 2018 odbędzie się 15 listopada 2018 r. w hotelu Renaissance Warsaw Airport w Warszawie. Już teraz zachęcamy do zarezerwowania w kalendarzu tego dnia oraz do wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl.

W trakcie IV Kongresu Słodycze i Przekąski 2018 dyskutować będziemy o zmieniającym się miejscu słodyczy i przekąsek w diecie Polaków oraz o przyszłości obu tych kategorii produktowych. Poruszymy kwestie związane z najnowszymi trendami, innowacjami oraz ewoluującymi strategiami firm producenckich i sieci handlowych. Wiele godzin debat, prelekcji i prezentacji dostarczy wiedzy, której nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej.

Uzupełnieniem bogatej części merytorycznej Kongresu będą towarzyszące wydarzeniu targi TOP-produktów i usług. KSiP to także okazja do networkingu, szczególnie podczas tzw. business-mikserów - bezpośrednich spotkań producentów z kupcami, aranżowanych przez organizatora wydarzenia.

W ubiegłorocznej, trzeciej edycji Kongresu Słodycze i Przekąski wzięło udział ponad 300 gości, w tym przedstawiciele takich firm, jak Mondelez International, Colian, Bakalland, Tarczyński, Roshen, Terravita, Dan Cake, FC Pszczółka, Merkury, Nielsen, Mintel, GfK Polonia, IQS, czy PwC, oraz reprezentanci niemal wszystkich sieci handlowych obecnych w Polsce, przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego.

W kolejnym, czwartym KSiP jak co roku wezmą udział - zarówno w charakterze prelegentów, wystawców, jak i uczestników - najważniejsze osoby ze świata słodyczy i przekąsek, w tym producenci oraz dostawcy usług: właściciele, członkowie zarządów, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy zakupów, dyrektorzy marketingu, dyrektorzy ds. strategii i rozwoju. Na Kongres przybędą również reprezentanci sieci handlowych wszystkich formatów i hurtowni: osoby zarządzające, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy zakupów, dyrektorzy marketingu, category managerowie, managerowie ds. private labels.

Rejestracja na IV Kongres Słodycze i Przekąski 2018 ruszy już wkrótce. Niebawem zaprezentujemy także program części merytorycznej Kongresu. Zachęcamy do śledzenia informacji o wydarzeniu na portalu wiadomoscihandlowe.pl, a także do zapisania sobie już teraz w kalendarzu daty 15 listopada br.

Kategorie produktowe reprezentowane na Kongresie:
- wyroby czekoladowe (tabliczki, cukierki, batony, praliny, bomboniery)
- wyroby nieczekoladowe (karmelki, draże, pastylki, gumy do żucia, dropsy, żelki, lizaki
- przekąski alternatywne (mięsne, nabiałowe, owocowe)
- przekąski słodkie (bakalie, batony musli)
- herbatniki, ciastka, wafle (familijne, impulsowe)
- wyroby piekarniczo-ciastkarskie (ciasta pakowane, drożdżówki, muffiny)
- lody (familijne, impulsowe)
- słodycze funkcjonalne (batony proteinowe, energetyczne, produkty dla diabetyków, bezglutenowe)
- przekąski słone (suchary, paluszki, precle, chipsy, orzeszki)
- strefa kasy (gumy do żucia, batoniki, wafelki, draże, dropsy, pastylki, lizaki, "bite size")

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.