17.12.2019/13:56

Koniec konfliktu w sieci Polomarket. Wykup udziałowców kończy spór w grupie

Po wielu latach sporów korporacyjnych wspólnicy Polomarket doszli do porozumienia, na mocy którego podpisano umowę odkupu przez spółkę udziałów od 40 proc. udziałowców na warunkach wskazanych w umowie spółki. Porozumienie kończy definitywnie wszystkie wewnętrzne spory prawne w Polomarket. Spółkę w transakcji reprezentowała kancelaria prawna Clifford Chance.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Młoda 23.12.2019

  Jak widzę osoby redagujące portal są na poziomie KKND - akceptacja tego typu słów i publikacja ich wskazuje poziom strony.

 • TakiJeden 19.12.2019

  @Młoda

  Wg mojej wiedzy nie ma planów sprzedaży sieci. Obecni właściciele mają inne plany. A chętny na kupno był podobno Eurocash.

 • KKND 19.12.2019

  (komentarz niezgodny z regulaminem forum dyskusyjnego)

 • Młoda 18.12.2019

  Bardzo dobry wstęp do sprzedaży - gratuluję. Zawsze to było największym problemem przy planowaniu sprzedaży sieci.

 • ? 18.12.2019

  Jakim całym świecie? Typowe narzekanie Polaka bez podparcia danymi. Większość firm nie świętuję 3 roku istnienia. Zdecydowana większość firm na świecie nie obchodzi 10 lecia funkcjonowania. Ułamek obchodzi 20 lecie. Zmiany w spółkach to ich naturalny cykl życia. Zatem na tle rynku ta firma (20 let rzy niespełna 30 letnim wolnym rynku w kraju) to ostoja stabilności niezależnie od ilości zmian to ciągle Grupa Polomarket

 • polska rzeczywistość 18.12.2019

  Jak to w Polsce. Na całym świecie funkcjonują spółki, tylko Polacy nie potrafią współpracować ze sobą. Żal polskiej sieci, że przestała się rozwijać. Dobrze, że się w końcu dogadali.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.