15.03.2020/09:45

Koronawirus: Castorama namawia klientów do ograniczenia zakupów stacjonarnych

Sieć marketów DIY Castorama ogranicza czas pracy swoich placówek, a także liczbę klientów jednocześnie przebywających w sklepie. Detalista zachęca do ograniczenia zakupów stacjonarnych.

Sieć marketów budowlanych Castorama opublikowała na Facebooku komunikat, w którym informuje: „Działając w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników oraz klientów, firma Castorama Polska wprowadza działania mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem COVID-19 (Koronawirus). Oprócz wdrożenia zaleceń Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, cały czas wprowadzamy dodatkowe rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo, adekwatne do rozwoju sytuacji.”

Sieć od 16 marca ogranicza liczbę klientów, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie. Skraca też godziny otwarcia wszystkich sklepów, do godziny 20:00.

Castorama apeluje do klientów, aby w sklepach stacjonarnych dokonywali zakupów „tylko podstawowych i niezbędnych w tym momencie produktów”. Pozostałe zakupy klienci mogą robić w sklepie internetowym detalisty.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Doradca handlowy. 16.03.2020

  W Castoramie nawet pod przymusem ludzie nie dezynfekują dłoni... Tłumy na Bielanach Wrocławskich w Castoramie mają kwarantannę ? Czy te tłumy powinny siedzieć w domu a nie narażać personel kichając i kaszląc w alejkach. Żenada a nie samodyscyplina. A później narzekacie że nie ma kto Was obsługiwać... eh...

 • chuda09 16.03.2020

  Ja też apeluje do Premiera o zamknięcie castoramy bo to co tam się dzieje to jest szok więcej ludzi niż w spożywczych, ludzie mogą robić tam zakupy internetowo A nie narażają pracowników na zarazę ciekawe jak wszyscy pracownicy pójdą na zwolnienie to kto będzie pracował.Skandal ! Nikt się nie zastosowal się do zakazu .Masakra głupota ludzka nie zna granic

 • przerażona 16.03.2020

  Apel do Premiera :proszę zamknąć castoramy,tam tłum ludzi.Siedlisko zarazy połowa pracowników na L-4 a reszta tyra narażając rodziny!Skandal.

 • Śmierćprzezglupiegosasiada 16.03.2020

  Dość kłamstw takich ludzi jak Pinkas czy Gowin.

  Pracownicy niemedyczni, pielęgniarki, sanitariusze i lekarze powinni jak najszybciej odejść od łóżek pacjentów.

  Na te gnidy niereformowalne, klamiace i klamiace i głupie bez dna nie ma innej rady. Doprowadzają do śmierci wielu osób z codziennym kłamstwem i głupota na ustach.

  Zamiast zamykać kościoły i uruchamiać więcej fabryk środków ochrony klamia, kłamią i kłamią bez dna.

  Sprowadzają tych nieodpowiedzialnych co się wirusa nie bali i to jeszcze pozwalając im z lotnisk docierać do domów po swojemu. Tragedia, głupota i kłamstwo jedno po drugim.
  (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum został usunięty)

 • gosc 16.03.2020

  Po co zamykać sklep a niech pracownicy zachorują

 • Marian 16.03.2020

  Teraz przynajmniej wiem jak nam się zachować i postępować przed zakupem zrobić listę i nie chodzić bez celu godzinami to nie muzeum inni też będą chcieli zrobić szybki zakup motto ja mam tylko wejść i wyjść dziękuję.
  Marian Wolanin Pszczyna.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.