13.03.2020/14:13

Koronawirus: Poczta Polska tworzy w swoich placówkach strefy bezpieczeństwa

Polski operator pocztowy podjął decyzję o utworzeniu w swoich placówkach specjalnych stref bezpieczeństwa. Firma poinformowała o tym na Twitterze.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Jak to jest.. 16.03.2020

  Rozumiem wszystkich i obawy przed zakażeniem Ale jak państwo wyobrażacie sobie dostarczanie listów poleconych z ZUS Skarbówki Zaświadczenie od pracodawcy gdzie musi być pieczątką podpis który wymagają w urzędach Drogą elektroniczną nie może być wysłany bo musi być pieczątką oryginalna Na jakiej podstawie sa przetrzymywane polecone listy? Wjakiej formie są dezynfekowane? Bo niby wirus utrzymuje się na przedmiotach dobę dwie A tu 3dzien roboczy plus dwa dni bo weekend A list to nie przedmiot to papier który chłonie... To na czym polega dezynfekcja ? Na przetrzymaniu na urzędach najbardziej oczekiwanych listów przez adresatów Dlaczego Urzedy nie chca przyjmowac skanow xsero wumaganych domumentow mamy 21wiek a dalej sie slyszy Ale wie Pan nie ma podpisu oryginalnego brak pieczarki... Siedzisz czekasz na to zaświadczenie bo musisz dowieźć tak e mail i załatwione Dlatego skoro Urzędy funkcjonują dezynfekcja się to dlaczego wstrzymane jest dostarczanie listów połączonych?

 • Byk 14.03.2020

  Praca listonosza powinna być wstrzymana !!!!!! Przecież oni będą przenosić z domu do.domu jak mrówki!!!!!niech sobie dyrektorzy i naczelniki rozkoszą!!!!

 • Pracownik poczty 14.03.2020

  Pracuje na poczcie i też jestem oburzona żadnych zabezpieczeń, te niby bezpieczne stefy to kicha szczególnie gdy pracuje na dużym osiedlu i kolejka aż się kręci na codzień a ludzie nie mają gdzie iść to na pocztę i tylko pieniędzmi płacą nie kartami. Bez komentarza, wszystko można zamknąć a na poczcie pracują roboty nie ludzie.

 • Lili 13.03.2020

  Strefy bezpieczeństwa to farsa klient wogóle tego nie zauważa mam wrażenie. Wszystko zamykane a poczta normalnie działa . Brak cieołej wody brak śridków dezynfekujących. Co dadzą rękawiczki przecież po każdym kliencie należałoby ją zmienić

 • Yet 13.03.2020

  Pracuję jako listonosz.
  Urzędy miejskie mają swoich gońców-aktualnie ich wycofano a doręczanie przesyłek zwalono na.....?Oczywiście na listonoszy.Tak wiec nastąpiło zwiększenie ryzyka .

 • Scscscs 13.03.2020

  Przecież każdy listonosz codziennie ma kontakt z dziesiątkami osób. Ktos moze byc zarazony i o tym nie wie pozniej listonosz zaraża kolejne osoby. Powinni pomyśleć o tym co robić dalej z listonoszami i jak oni mają pracować.

 • M 13.03.2020

  Nic to nie da skoro pracownicy zarazić się mogą koronawiruse poprzez pieniądze. O tym chyba myśliciele zapomnieli przecież wirus utrzymuje się na przedmiotach martwych kilka godzin. Zamiast zamknąć placówki odstawiają cyrk że strefami. Nie wykluczy to w żaden sposób ryzyka. A skupisko ludzi w jednym miejscu i tak będzie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.