26.11.2019/10:00

Kredyt specjalnie na Black Friday? Nietypowa oferta jednego z banków

Bank BNP Paribas przygotował dla polskich klientów ofertę kredytu gotówkowego z okazji... zbliżającego się Czarnego Piątku (29 listopada). Z propozycji banku będzie można skorzystać w dniach 25 listopada - 3 grudnia.

Black Friday to czas promocji i wyprzedaży organizowanych szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Wyprzedażowe szaleństwo, które odbywa się w piątek wypadający po Święcie Dziękczynienia, rozpoczyna tam okres świątecznych zakupów.

W ostatnich latach zniżki proponowane w Czarny Piątek rozpowszechniają się na całym świecie, także w Polsce. Co roku przybywa firm, które w tym czasie przygotowują dla swoich klientów specjalne oferty. Czas promocji często rozciąga się na cały tydzień.

O popularności listopadowych ofert świadczą statystyki sprzedaży. Według danych platformy Black-Friday.Global, w 2018 w Polsce w czasie Black Friday kupowano średnio 979 proc. więcej niż w zwykły dzień. Dla porównania w Wielkiej Brytanii różnica ta wyniosła 1708 proc., a w Niemczech 2418 proc.

W ubiegłym roku przeciętne czarnopiątkowe zniżki w Polsce sięgały 49 proc.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Yongman 26.11.2019

    Gdyby przeklejali informację prasową, to by przekleili warunki tej oferty i opis, jak jest wspaniała. A tak jest tekst informacyjny, i gdy ktoś chce się zainteresować to sobie sprawdza na stronie banku

  • Marcin_Warszawa 26.11.2019

    Czyli jaką ofertę...?!
    Dziennikarstwo na najwyższym poziomie - przeklejanie informacji prasowych...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.