11.09.2020/15:16

Krzysztof Łagowski szefem sklepów convenience w Carrefour Polska. Wcześniej zarządzał siecią stacji PKN Orlen

Krzysztof Łagowski objął funkcję Head of Convenience w sieci sklepów Carrefour Polska. Zastąpił na stanowisku Michała Florkiewicza, który przeszedł na stanowisko dyrektora ds. rozwoju  ommichannel.

Krzysztof Łagowski przez ponad 10 lat pracował dla PKN Orlen pełniąc m.in. funkcję dyrektora wykonawczego ds. handlu detalicznego i zarządzał siecią 2700 punktów handlowo usługowych (stacjami paliw, sklepami convenience oraz restauracjami) w Polsce, Niemczech, czy na Litwie. Przez ostatnie niemal dwa lata Łagowski pracował jako doradca w firmie Deloitte.

Michal Florkiewicz pracuje w sieci Carrefour od niemal 10 lat, oprócz wymienionych już stanowisk pełnił m.in. także funkcję dyrektora operacyjnego ds. franczyzy i sklepów convenience.

Przypomnijmy, że na koniec czerwca bieżącego roku w skład sieci Carrefour w Polsce wchodziło 90 hipermarketów, 154 supermarkety i 679 sklepy convenience, czyli razem 923 sklepy. Więcej placówek sieć posiada jedynie na rodzimym rynku francuskim (5,4 tys.), a także na rynkach hiszpańskim (prawie 1,2 tys.) i włoskim (ok. 1,5 tys. sklepów).

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w pięciu formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także