22.03.2017/10:27

Krzysztof Wnęk dyrektorem zarządzającym Groupon w Polsce

Krzysztof Wnęk objął stanowisko dyrektora zarządzającego Groupon w Polsce w lutym 2017 roku. Wnęk ma skoncentrować się na strategicznym rozwoju firmy oraz aktywizacji działań marketingowo-sprzedażowych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Lutheran Hospital 10.09.2017

  Jestem Doktorem Michaelem Baldwinem z Iowa Luterański Szpital, dałem mi szansę, aby kierownictwo szpitali reklamowało w Internecie, jak pracujemy i że zaczęliśmy od nowa na rok zakupu narządów ludzkich, np. Nerki, jeśli jesteś poza zainteresowani sprzedażą nerki, proszę nie wahaj się skontaktować ze szpitalem pod poniższym adresem e-mail: Szpital w luteranie w Stanach Zjednoczonych jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i jako dawca nie ma w tym ryzyka, płacimy dobrą sumę pieniędzy i jesteśmy z siedzibą w Iowa USA.
  I to jest nasz e-mail:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz też się z nami skontaktować na cosapp +1 929 281 1248

 • maria 11.07.2017

  Od trzech m-cy próbuję wyjaśnić z gruponem moją rezerwację w hotelu w Krakowie MK System opłaconą a niewykorzystaną . Cały czas jest problem. Zapłata zainkasowana a usługa nie może dojść do skutku

 • czytelnik 23.03.2017

  Groupon tonie przez swoją bezczelność i nonszalancje w relacjach z partnerami. Nastawienie na własny wynik i absurdalne prowizje zbudowały właściwy wizerunek. Rynek nie zapomina!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.