22.03.2017/10:27

Krzysztof Wnęk dyrektorem zarządzającym Groupon w Polsce

Krzysztof Wnęk objął stanowisko dyrektora zarządzającego Groupon w Polsce w lutym 2017 roku. Wnęk ma skoncentrować się na strategicznym rozwoju firmy oraz aktywizacji działań marketingowo-sprzedażowych.

- Chciałbym zrealizować wiele nowych koncepcji i planów. Mam nadzieję, że wspólnie z zespołem będziemy z sukcesem zdobywać nowe obszary rynku oraz wzbogacać ofertę tak, aby w pełni odpowiadała ona na potrzeby naszych klientów – mówi Krzysztof Wnęk dyrektor zarządzający Groupon w Polsce.

Przez ostatnie lata Groupon w Polsce rozwijał pakiet usług, skupiając się na jakości dostarczanych zakupów i wychodząc ponad codzienny biznes newsletterowy. Obecnie Groupon podejmuje wysiłek przekształcenia nawyku klientów do przeglądania ofert, w nawyk codziennych, wyjątkowych zakupów, a sama platforma ma stać się marketingowym i transakcyjnym napędem dla lokalnych przedsiębiorstw.

- Zostać pierwszą firmą, która naprawdę przeniosła lokalną sprzedaż do świata online – byłoby wyjątkowym dokonaniem - mówi Krzysztof Wnęk. - Z każdym rokiem Groupon jest coraz bliżej celu. Za nami sporo doświadczenia, trudnych decyzji, ale przede wszystkim rozwoju. Niezwykle cieszy kwartalny, 6% wzrost w ilości usług oferowanych na poziomie EMEA . Niemal 13,5 milionów ofert sprzedanych od początku naszego istnienia w Polsce i współpraca z niemal 30 000 partnerów to doskonałe potwierdzenie, że Groupon jest częścią życia dla ponad 9 mln użytkowników w Polsce.

Krzysztof Wnęk związany jest z Groupon od czerwca 2012 roku. Przez ostatnie lata odpowiedzialny był za tworzenie i zarządzanie kompetencją Business Intelligence na ośmiu rynkach Europy i Bliskiego Wschodu. W ostatnich latach przejął odpowiedzialność za zespoły City Planning, a następnie Marketingu. Wcześniej Wnęk współpracował z firmą Asseco Poland.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Lutheran Hospital 10.09.2017

  Jestem Doktorem Michaelem Baldwinem z Iowa Luterański Szpital, dałem mi szansę, aby kierownictwo szpitali reklamowało w Internecie, jak pracujemy i że zaczęliśmy od nowa na rok zakupu narządów ludzkich, np. Nerki, jeśli jesteś poza zainteresowani sprzedażą nerki, proszę nie wahaj się skontaktować ze szpitalem pod poniższym adresem e-mail: Szpital w luteranie w Stanach Zjednoczonych jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i jako dawca nie ma w tym ryzyka, płacimy dobrą sumę pieniędzy i jesteśmy z siedzibą w Iowa USA.
  I to jest nasz e-mail:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz też się z nami skontaktować na cosapp +1 929 281 1248

 • maria 11.07.2017

  Od trzech m-cy próbuję wyjaśnić z gruponem moją rezerwację w hotelu w Krakowie MK System opłaconą a niewykorzystaną . Cały czas jest problem. Zapłata zainkasowana a usługa nie może dojść do skutku

 • czytelnik 23.03.2017

  Groupon tonie przez swoją bezczelność i nonszalancje w relacjach z partnerami. Nastawienie na własny wynik i absurdalne prowizje zbudowały właściwy wizerunek. Rynek nie zapomina!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.