03.10.2018/15:39

Kulisy sprzedaży sklepów Piotr i Paweł do Biedronki [TYLKO U NAS]

28 września Biedronka uruchomiła pięć nowych sklepów. Powstały one w lokalach, które wcześniej zajmowała sieć Piotr i Paweł. Transakcja - jak wynika z informacji wiadomoscihandlowe.pl - miała kluczowe znaczenie dla powodzenia planu restrukturyzacji sieci supermarketów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • bp 08.10.2018

  Kalisz był w najmie. Własność to chyba półek w sklepie. Jedno jest pewne, Biedronka wycisła PiPa na maxa, tego jestem pewien

 • PanOracownik 04.10.2018

  Zacznijmy od tego ze te sklepy były ogromnie zadłużone, tak wiec o jakiej kasie mówimy. To pozorne bo prawda jest ze w sanacji nie musza płacić starych zaległości ale kasa będzie teraz szybko wyprowadzana bo szans dla sieci już nie widać.
  A pomyślcie jak piękny Polski Piotr i Paweł kładzie przez sanację mnóstwo prywatnych przedsiębiorców którzy nie otrzymali kasy za towary które musieli kupić lub wyprodukować. Wiec sorry ale mam w d... taki plan działania. Moralność nie pozwala mi na prace w tej firmie.

 • Trw 04.10.2018

  Kasa pewnie trafiła do TFI bo utopili troche kasy i chcą pewnie odzyskać kase.

 • Pracownik Centrali 03.10.2018

  ".transakcja pozwoliła na znacznie zwiększenie stanów magazynowych sieci. Jednocześnie pieniądze nie trafiły do właścicieli sieci"
  Pól-prawda a nawet g.... prawda

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.