15.12.2019/17:09

Kurierzy dostarczą paczki w Gdyni rowerami cargo

Zgodnie z założeniami programu Cargo Bikes in Urban Mobility Miasto Gdynia udostępnia lokalnym przedsiębiorcom i organizacjom pozarządowym elektryczne rowery towarowe. Z takiej możliwości skorzystała firma DPD i wypożyczyła dwa pojazdy.

W ramach projektu Europejskiej Współpracy Terytorialnej, Cargo Bikes in Urban Mobility (CoBiUM), DPD Polska podjęła kooperację z Urzędem Miasta Gdynia dotyczącą bezpłatnego udostępnienie dwóch elektrycznych rowerów cargo na potrzeby realizacji doręczeń przesyłek przez jednego z przewoźników DPDgroup na terenie miasta Gdynia – podaje DPD.

Zakup pojazdów finansowany jest ze środków programu Interreg Południowy Bałtyk. Usługi kurierskie z wykorzystaniem rowerów cargo realizowane będą na potrzeby oddziału miejskiego DPD przy ul. Świętojańskiej 63. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.