17.07.2020/09:54

Laptopy od Lidla dla rodzin wielodzietnych z gminy Tarnowo Podgórne

Lidl przekazał laptopy, z których firma już nie korzysta, gminie Tarnowo Podgórne. Sprzęt trafił do rodzin wielodzietnych wykluczonych cyfrowo.

Lidl Polska ma swoją centralę w Jankowicach w gminie Tarnowo Podgórne. To właśnie laptopy, z których nie korzystali już pracownicy spółki trafiły do najbardziej potrzebujących.  Wcześniej sprzęt został odpowiednio przygotowany. Dział personalny zadbał o formalności, a IT o odpowiednie sformatowanie, aby posłużył nowym właścicielom jeszcze przez długi czas.

„Pomaganie wcale nie jest trudne – wystarczy chcieć. Naszemu zespołowi z pewnością nie brakuje chęci i pomysłów, by wspólnie robić dobre rzeczy! W pierwszych dniach lipca przekazaliśmy gminie Tarnowo Podgórne laptopy na rzecz dzieci z rodzin wielodzietnych wykluczonych cyfrowo. Bardzo cieszymy się, że znajdą one swoje drugie życie tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Podczas trwania epidemii wykluczenie cyfrowe stało się realnym problemem dla części uczniów. Choć nasza darowizna jest kroplą w morzu potrzeb, cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się lokalnie do zminimalizowania tego problemu.” – podał Lidl w swoim profilu na Linkedinie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.