26.10.2019/11:25

Lavazza otworzyła pierwsze centrum szkoleniowe w Polsce

Lavazza wraz ze swoim dystrybutorem na Polskę, firmą Orbico, otworzyli w czwartek w Warszawie pierwsze centrum szkoleniowe tej marki w Polsce. Na całym świecie podobnych punktów działa już 55.

Nowa jednostka prowadzić będzie szkolenia specjalistów w dziedzinie kawy, a także umożliwi prowadzenie badań i eksperymentów podczas tworzenia nowych przepisów kawowych i nie tylko. Centrum szkoleniowe Lavazzy, jak zapowiadają jego twórcy, ma także "wyznaczać standardy dla profesjonalistów branży gastronomicznej, oferując doskonałe rozwiązania, lekcje i ścieżki szkoleniowe tym, którzy swoją pasję zamienili w zawód, a także tym, którzy chcą po prostu poznać sztukę parzenia idealnej kawy".

Każdego roku centrum szkolić będzie do 1000 baristów i barmanów. - Rosnąca sieć centrów szkoleniowych Lavazza na całym świecie to obecnie największe i jedyne w swoim rodzaju kawowe laboratorium. Chcemy w ramach tej inicjatywy przybliżać polskim kawoszom włoską kulturę picia kawy najwyższej światowej klasy – mówi cytowany w komunikacie Mattia Tipaldi, dyrektor wschodnioeuropejskiego oddziału firmy.

Warszawskie centrum szkoleniowe, zlokalizowane w Forcie 8 - przestrzeni komercyjnej, która powstała w zrewitalizowanych XIX-wiecznych koszarach na warszawskim Służewie -  zaaranżowano we włoskim stylu, z zachowaniem wszelkich udogodnień i rozwiązań typowych dla centrów szkoleniowych Lavazzy na całym świecie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.