05.04.2021/10:38

Leroy Merlin ma już 10 szybkomatów. Firma inwestuje w rozwój sieci click&collect

Obok Leroy Merlin w Toruniu stanął dziesiąty w Polsce tzw. szybkomat, czyli maszyna paczkowa, w której klienci sklepu internetowego sieci mogą odbierać zamówione produkty. To kolejna już inwestycja Leroy Merlin w obszarze e-commerce.

Obecnie szybkomaty znaleźć można w sklepach sieci w takich lokalizacjach, jak: Poznań Suchy Las, Warszawa Ostrobramska, Zielona Góra, Olsztyn, Bielsko-Biała, Wrocław Krakowska, Wrocław Mirków, Mikołów, Kraków Modlnica, Toruń. W planach jest także instalacja urządzeń w sklepie w Sosnowcu i na warszawskim Targówku.

Szybkomaty Leroy Merlin czynne są 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Maszyny zostały dostosowane do przechowywania towarów wielkogabarytowych.

Klienci, korzystając z szybkomatu, oszczędzają czas, nie muszą bowiem udawać się do punktu odbioru zamówień znajdującego się przy strefie kas wewnątrz sklepu Leroy Merlin. Dostawy produktów do szybkomatu odbywają się w ciągu zaledwie dwóch godzin od chwili złożenia zamówienia przez internet.

Maszyny paczkowe to rozwiązania zyskujące na popularności w sieciach marketów budowlanych. Oprócz Leroy Merlin, korzysta z nich choćby Castorama, która nazwała swoje urządzenia... Castomatami, swoją sieć Bricomatów rozwija także marka Bricomarche.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • bill 08.04.2021

    A pierwsze to wprowadziło Bricomarche- BRICOMATY
    Zresztą też były nie raz opisywane.....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także