10.12.2019/13:48

Lewiatan uruchomił w listopadzie dziewięć sklepów

W środę 27 listopada przy ulicy Żywieckiej 2 w Porąbce ruszył supermarket sieci Lewiatan. To 9. placówka pod tym szyldem otwarta w listopadzie. Pozostałe sklepy powstały w Kalinowie, Tomaszowie Mazowieckim, Krakowie, Skawinie, Pruszkowie, Warszawie (Ursus), Jabłonnie Lacka oraz Brudzewie.

Sklepy sieci mają szeroki asortyment żywności i produktów chemii gospodarczej, współpracuje z lokalnymi dostawcami, oferując bogaty wybór warzyw, owoców, mięsa, wędlin, a także wyrobów cukierniczych na wagę. Na miejscu prowadzony jest także wypiek pieczywa i dań gotowych. W Lewiatanach można również opłacać domowe rachunki i kupić doładowanie do telefonów komórkowych. 

Całkowita powierzchnia sklepu w Porąbce wynosi 1065 mkw., a sali sprzedaży ma 710 mkw. Zatrudnienie znalazło w nim 28 osób. Placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21. Polska Sieć Handlowa Lewiatan obecnie zrzesza ponad 3200 sklepów, w tym 455 supermarketów.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek franczyzowych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza około 3200 placówek handlowych. Wśród nich jest około 455  supermarketów (powyżej 300 mkw.), ponad 1895 dużych sklepów, blisko 800 placówek średniej wielkości oraz około 30 małych sklepów. Łączne obroty, które w 2018 roku przekroczyły 12,5 mld zł, stawiają Sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • gija888 11.12.2019

    Marku gratulacje wspaniałego sklepu!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.