08.11.2018/11:30

Lewiatan z nową akcją promocyjną. Tego jeszcze ta sieć nie robiła!

12 listopada w sklepach Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan rusza nowa akcja promocyjna, w której na klientów czekać będą interaktywne książki kucharskie, pt. „Gotuję z Lewiatanem”.

Jak podkreślają przedstawiciele sieci Lewiatan „takiej książki na rynku jeszcze nie było. Jest to pierwsza tego typu książka kucharska, gdzie każdy przepis zawarty jest w tradycyjnej, drukowanej formie, opatrzonej rzeczywistym zdjęciem przygotowanej potrawy, a także filmem prezentującym sposób jej przygotowania.”

Klient chcąc obejrzeć firm powinien zeskanować smartfonem lub tabletem kod QR, dzięki temu przeniesie cię na kanał „Gotuję z Lewiatanem” w serwisie YouTube.

Książkę można otrzymać za zrobienie zakupów w sklepach sieci Lewiatan. Za każde sprawunki dokonane w placówkach sieci za kwotę minimum 30 zł klient otrzymuje naklejkę. Po zebraniu 10 naklejek na specjalnej karcie punktowej książkę „Gotuję z Lewiatanem” Klienci mogą odebrać za jedyne 2,99 zł.

Akcja sieci Lewiatan trwać będzie od 12 listopada do 24 grudnia br. lub do wyczerpania puli książek w danym sklepie.

 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Kasieńka 19.12.2018

    Kart do wklejania naklejek jest więcej niż książek kucharskich i ja jestem w taki sposób oszukana tą akcją.. mam kartę z 10 naklejkami a książki braki Lewiatan naciągnął mnie na zakupy...Biedronka miała podobną akcję z książką kucharską to zrobiła dodruk. To jest naciąganie klientów na większe zakupy przy pomocy właśnie takich promocji.

  • hehhe 13.11.2018

    Czyli gotuje z Szatanen.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.